-->

FireFox BugMenot Eklentisi ve Kullanımı | Resimli Anlatım

10 Kasım 2009 Salı |

Firefox'un belkide en gerekli eklentilerinden biri olan Bugmenot eklentisini kullanarak üyelik gerektiren herhangi bir siteye sanki üyeymişsiniz gibi girebilir ve gizli linklerde dahil tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Olayın mantığı genel olarak şöyledir; bugmenot.com adlı sitede birçok forum sitesine kayıt olmuş kişilerin Kullanıcı adı ve şifreleri kayıtlıdır. Diyelim ki siz de örnek132.com adlı siteye girdiniz fakat üyeliğiniz yok ve o sitede fazla uzun kalmayacağınız için de üye olmak ve o kadar aktivasyon işlemiyle felan uğraşmak istemiyorsunuz işte bu noktada bugmenot devreye giriyor ve o siteye ait daha önceden paylaşılmış kullanıcı adı veya şifre varsa bu bilgileri kullanarak sizin siteye giriş yapmanızı sağlıyor.

Bugmenot Kullanımı | Resimli Anlatım

İlk olarak Buraya tıklayarak eklentiyi indirebilirsiniz. En güncel sürümdür ve Firefox 3.6 ile uyumludur.
Ya da Firefox'un araçlar sekmesinden Eklentiler'e tıklayarak Bugmenot eklentisini aratabilir ve otomatik olarak yükleyebilirsiniz. [Ben böyle yapmanızı tavsiye ederim]Eklentiyi yüklediyseniz şimdi tek yapmanız gereken kaydınızın bulunmadığı bir forum sitesi bularak deneme yapmak. Nasıl mı yapacaksınız şöyle;

Sitenin login paneline yani kullanıcı adı yazan yere sağ tıklayarak Login With Bugmenot seçeneğini seçin. Aşağıdaki resimde olduğu gibi ....ve gayet başarılı bir şekilde girişimizi yaptık. :)1 Yorum:

Adsız dedi ki...

Teşekkürler :D

Yorumuzu yazıp gönder butonuna bastığınızda 'İsteğiniz gerçekleştirilemedi. Lütfen yeniden deneyin' gibi bir uyarı alabilirsiniz. Tekrar gönder butonuna bastığınızda sorun düzelecektir.

Sitedeki Herhangi Bir Dökümanın, Yazılımın ya da Yazının Telif Haklarını(zı) İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız İletişime Geçiniz.

İletişim Adresi: admin@crackerturk.net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...