-->

Daemon Tools Kullanımı - Resimli Anlatım

18 Nisan 2009 Cumartesi |

Programı buradan indirin : http://daemon-tools.en.softonic.com/download


Kurulum işlemi bittikten sonra windows saatinin yanına Deamon Tools'un simgesi yerleşecek bu simgeye sağ tıklayıp "Virtual CD/DVD-ROM" seçeneğinin üzerine geliyoruz açılan menüden "Set Number Of Devices" bölümüne geliyoruz yine açılan menüden 1 drive'ı seçiyoruz.Şimdi bir sanal sürücü oluşturduk...

Tekrar Demaon Tools simgesine sağ tıklıyoruz "Virtual CD/DVD-ROM" seçeneğinden önce Device 0:[j:] No media ardından Mount İmage'yi seçiyoruz."Buradaki J: sürücüsü sizin bilgisayarınızda farklı bir isim alabilir"
Burada daha önceden bilgisayarımızda kayılı olan imaj dosyasını seçiyoruz ve Open diyoruz.Artık bilgisayarımızdaki imaj dosyası sanki cddeymiş gibi çalışacakDosyanın sanal sürücüye yerleşmiş hali....Sürücüyü boşaltmak istersek aynı adımları tekrarlayarak bu sefer Mount İmage yerine Unmount İmage seçeneğini seçiyoruz....0 Yorum:

Yorumuzu yazıp gönder butonuna bastığınızda 'İsteğiniz gerçekleştirilemedi. Lütfen yeniden deneyin' gibi bir uyarı alabilirsiniz. Tekrar gönder butonuna bastığınızda sorun düzelecektir.

Sitedeki Herhangi Bir Dökümanın, Yazılımın ya da Yazının Telif Haklarını(zı) İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız İletişime Geçiniz.

İletişim Adresi: admin@crackerturk.net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...