-->

Stoik Smart Resizer ile Resimleri Yeniden Boyutlandırma

5 Aralık 2009 Cumartesi |

Stoik Smart Resizer adlı bu programı kullanarak resimlerinizi ister küçültebilir isterseniz de büyütebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken fotoğrafınızın kalitesinde kesinlikle bozulma olmayacaktır.

Örneğin güzel bir masaüstü resmi buldunuz, sizin ekran çözünürlüğünüz 1024x768 ama resimin boyutu 2048x1536 ya da daha küçük, bu nedenle masaüstünüzde güzel durmuyor, bu gibi durumlarda bu programı kullanarak resiminizi yeniden boyutlandırabilirsiniz veya büyük çözünürlükteki bir resmi küçülterek msn'de avatar olarak kullanabilirsiniz. Kısaca program gerçekten her zaman işinize yarayacak bir programdır..Resmin çözünürlüğünü büyütmek/küçültmek için tek yapmanız gereken programın arayüzünden width ve height değerleriyle oynamak ve kaydetmek...

Programın boyutu 8 MB'dır.
Buradan indirebilirsiniz.

Ancak program 15 günlük deneme sürümüdür full yapmak için keygen dosyasına ihtiyacınız olacak keygen dosyasını da Buradan indirebilirsiniz. Keygen dosyasının boyutu 40 KB'dır.

Programı tam sürüm yapmak için;

Öncelikle programı kurun ve çalıştırın, açılışta sizden serial girmenizi isteyen bir pencere açılacak bu pencerede "enter key" butonuna tıklayın. Şimdi oradaki Hard-Ware numarasını kopyalayın ve indirdiğiniz keygen programını çalıştırarak istenilen yere yapıştırın. Tıpkı aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. Kullanıcı adınızı da yazın ve Generate butonuna tıkladıktan sonra oluşan key'i kopyalayın / programın serial key bölümüne yapıştırın. Artık full olarak kullanabilirsiniz.Önemli Uyarı: Keygen dosyası birçok antivirüs tarafından virüs olarak görülmektedir. İşlemleri tamamlayıncaya kadar antivirüslerinizi devredışı bırakmanız önerilir. Yine de risk almak istemiyorsanız yukarıda bahsettiğim Hard-Ware numarasını yorum formunu kullanarak bana bildirin, sizin yerinize serial numarasını oluşturabilirim..

0 Yorum:

Yorumuzu yazıp gönder butonuna bastığınızda 'İsteğiniz gerçekleştirilemedi. Lütfen yeniden deneyin' gibi bir uyarı alabilirsiniz. Tekrar gönder butonuna bastığınızda sorun düzelecektir.

Sitedeki Herhangi Bir Dökümanın, Yazılımın ya da Yazının Telif Haklarını(zı) İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız İletişime Geçiniz.

İletişim Adresi: admin@crackerturk.net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...