-->

Youtube'dan Video İndirme(Programsız)

30 Mart 2009 Pazartesi |Şimdi anlatacağım yöntem sadece youtube için geçerli değil aynı yöntemle tüm video sitelerindeki videoları indirebilirsiniz hatta sadece videoları da değil internette dinlediğiniz tüm şarkıları da indirebilirsiniz.

Fazla iştah kabartmadan işe başlayalım;

Hepimizin bildiği gibi girdiğimiz internet sitelerinde ne kadar ıvır zıvır varsa bilgisayarımıza kaydediliyor ki aynı siteye bir daha girdiğimiz de sayfa hızlı bir şekilde açılsın.İşte biz bu avantajdan yararlanacağızzzz.

Öncelikle herhangi bir videoyu izledik veya müziği dinledik.Sonra Bilgisayarım>Yerel Disk(C:)>Documents and Settings>"Kullanıcıadı">Local Settings>Temporary Internet Files klasörüne giriyoruz.

Şimdi girdiğimiz sayfaların bütün ıvır zıvırlarının buraya toplanmış olduğunu görüyoruz.

Şimdi tek yapmamız gereken izlediğimiz videoyu kulağından tutup masaüstüne bırakmak .Video boyutu diğer ıvır zıvırlardan büyük olduğu için bulmanız kolay olur.

Dipnot 1:Masaüstüne aldığımız video flv formatında olduğu için bunu media playerla açamazsınız.Bu videoyu açmak için FLV PLAYER kullanabilirsiniz.Yok ben media playerla açacağım derseniz şu yazıyı inceleyin.

Dipnot 2:İnternet aleminde videoları indirmeye yarayan bir çok program dolaşıyor.Bu programların dezavantajı izlediğiniz yani bilgisayarınıza kaydedilmiş olan videoları sanki izlememişsiniz gibi tekrar indirmesi bu da benim gibi kotalı kullanıcıya çok ağır gelebilir.Yani en iyisi bu yöntem.

1 Yorum:

Muhammed dedi ki...

Hocam çok güzel bir anlatım epey bir zamandır keriz gibi download programları kullanıyodum bu iyi oldu...

Yorumuzu yazıp gönder butonuna bastığınızda 'İsteğiniz gerçekleştirilemedi. Lütfen yeniden deneyin' gibi bir uyarı alabilirsiniz. Tekrar gönder butonuna bastığınızda sorun düzelecektir.

Sitedeki Herhangi Bir Dökümanın, Yazılımın ya da Yazının Telif Haklarını(zı) İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız İletişime Geçiniz.

İletişim Adresi: admin@crackerturk.net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...